Vedení účetnictví a daňové evidence Menu
uctujemeprovas@gmail.com +420 608 782 494

Vedení účetnictví

Postaráme se o kompletní zajištění vašich účetních povinností. Vedeme účetnictví (dříve podvojné účetnictví) i daňovou evidenci (dříve jednoduché účetnictví). Vysvětlíme Vám, co je třeba udělat, určíme rozsah prací a domluvíme se na formě předávání dokladů. Účetnictví zpracováváme v naší kanceláři, používáme účetní program Pohoda. Pravidelně vám posíláme výsledky a souhrnné přehledy vašeho hospodaření.

Online účetnictví

Pro zákazníky kteří vyžadují provoz účetnictví v cloudu, bez starostí o servery a techniku, nově nabízíme vedení účetnictví za zvýhodněných podmínek v programu ABRA FlexiBee. Za zvýhodněnou cenu 295 Kč měsíčně na uživatele, získáte snadný přístup ke svému účetnictví díky modernímu online účetnímu softwaru FlexiBee Premium. Odkudkoliv a kdykoliv, 24 hodin každý den, 7 dní v týdnu. Více informací o provozu online účetnictví.

Předávání dokladů

V Prostějově a okolí doklady vyzvedáváme přímo u klienta. Se vzdálenějšími klienty z regionů Olomouc, Brno, Zlín, Praha komunikujeme přes internet, mailem či telefonicky. Přijímáme doklady zaslané v elektronické podobě (pdf, xml), případně jako oskenované kopie tištěných dokumentů. Doklady je možno ukládat na sdílené úložiště - cloud (OneDrive, Google Disk..)

Používáme ekonomický software Pohoda Využíváme online účetní software ABRA FlexiBee účtujeme online
Používáme ekonomický program Pohoda Využíváme online účetní software ABRA FlexiBee Doklady přijímáme i mailem nebo cloudem

 

Výhody externí účetní firmy

S námi nemusíte vynakládat mzdové prostředky na vlastního zaměstnance, nebo nakupovat potřebné softwarové vybavení. Zabezpečíme vaše účetní a daňové povinnosti, přičemž se vždy snažíme mimnimalizovat podnikatelovi starosti s tím spojené.

Cena

Kompletní rozpis cen uvádí ceník účetních prací.

Podnikatelům (OSVČ), nezapsaným v obchodním rejstříku, doporučujeme vést jednodušší a levnější daňovou evidenci