Vedení účetnictví

Vedení účetnictví

Postaráme se o kompletní zajištění vašich účetních povinností. Poskytujeme vedení účetnictví i daňové evidence a řadu přidružených činností. Díky možnostem jež nabízí internet, jsme přístupni pro podnikatele z celé ČR. Připravili jsme pro vás tři šikovné modely spolupráce.

S čím Vám ještě pomůžeme.

Pro klienty zajišťujeme rovněž škálu administrativních služeb a užitečný ekonomický servis. Poradíme jak na daňovou optimalizaci. Jsme vždy na "drátě".

Odpovědnost za škody

Máme uzavřené profesní pojištění odpovědnosti účetních. Pokud by se stalo, že způsobíme škodu, která nebude kryta sjednaným profesním pojištěním odpovědnosti účetních, uhradíme ji z vlastních zdrojů až do 12-ti násobku měsíčního paušálu za naše účetní služby.

Jak začít?

  1. Kontaktujte nás a sdělte nám o jaké služby máte zájem.
  2. Vyjasníme si rozsah a náročnost poptávaných prací.
  3. Domluvíme se na formátu spolupráce.
  4. Sestavíme cenovou kalkulaci.
  5. Pošleme Vám návrh příkazní smlouvy o zajištění účetních služeb.

Za většími klienty se jezdíme představit přímo k nim. Běžná pracovní komunikace probíhá většinou telefonicky, mailem nebo jinými prostředky elektronické komunikace, dle preferencí klienta. Vždy Vás také rádi uvidíme v naší kanceláři.

Pro zákazníky se zájmem o online digitální účetnictví nabízíme za zvýhodněných podmínek uživatelský účet v nejvyšší cloudové variantě ABRA FlexiBee premium. Za cenu 380 Kč měsíčně na uživatele, získáte snadný přístup ke svému účetnictví. Odkudkoliv a kdykoliv, 24 hodin každý den, 7 dní v týdnu.
 

Cena

Podrobný rozpis cen uvádí ceník účetních prací.

Používáme ekonomický software Pohoda Využíváme online účetní software ABRA FlexiBee
Používáme ekonomický program Pohoda Využíváme online účetní software ABRA FlexiBee