Účetní služby

Účetní služby

Nabízíme účetní a poradenské služby pro malé a střední firmy i živnostníky. Účtujeme v ekonomickém systému Pohoda a FlexiBee. Zákazníci si mohou pronajmout plný online přístup do obou těchto programů a spolupodílet se na zpracování vlastního účetnictví. Online účetnictví bývá často výhodné, protože doklady které pod naším vedením zpracuje sám zákazník, sníží cenu kterou platí za účetní služby.

 

Služby:
"Neplaťte na daních více, než musíte."

 
 
Oblast působení

Díky možnostem, jež nám nabízí internet, dokážeme komunikovat s klienty z celé republiky. Aktuálně poskytujeme účetní servis firmám z Prostějova, Prahy, Brna, Opavy, Zlína, Otrokovic, Třebíče a Vyškova.

 
 
Zodpovědnost a jistota

Přijímáme zodpovědnost za výsledky naší práce. Máme uzavřené profesní pojištění odpovědnosti účetních. Spolupracujeme s daňovou poradkyní bc. Martinou Sekaninovou č. (5650).

 
 
Komunikativnost

Zakládáme si na rychlé komunikaci s klienty. Obstaráváme i veškerou komunikaci s úřady, obsluhujeme datové schránky, účty internetového bankovnictví, generujeme příkazy k úhradě.

 

Proč vybrat nás

Vyřídíme za Vás dotační programy

Program Antivirus, kompenzační bonus, program COVID 2021, příspěvky na zdravotně postižené zaměstnance, podpora odborného vzdělávání Povez. Stručný přehled dotačních programů, které jsme již pro naše klienty úspěšně zrealizovali.

Nabízíme online účetnictví

Využíváme online účetní software ABRA FlexiBee pro provoz účetnictví v cloudu.

Konzultace v ceně

Jsme vždy připraveni zodpovědět vaše dotazy z účetní či daňové problematiky. Každý tarif má v sobě zahrnutý sjednaný počet hodin konzultace zdarma, takže nám neváhejte zavolat, kdykoliv máte dotaz či problém.

Jsme specialisté na program Pohoda

Své práci rozumíme. Klientům účtujícím v programu Pohoda, dokážeme nabídnout odbornou podporu při řešení problémů.

Prémiové služby bez prémiových cen

Nevěříme, že prémiové služby mohou být vyhrazeny jen těm, kteří si mohou dovolit platit prémiové ceny. Proto nabízíme cenově dostupné tarify pro každého. Viz ceník účetních prací.

Pravidelné reporty

Každý měsíc od nás dostanete přehled vašeho hospodaření, pohledávek po splatnosti, či nesplacených závazků. Rozsah předávaných výkazů lze domluvit.