Vedení účetnictví a daňové evidence Menu
uctujemeprovas@gmail.com +420 608 782 494

Online účetnictví

  • Chcete mít přístup ke svému účetnictví odkudkoliv a kdykoliv?
  • Chcete se podílet na zadávání dokladů a tím docílit zlevnění účetních služeb?
  • Potřebujete fakturovat online?
  • Nechcete vynakládat investice za pořízení hardwarového a softwarového vybavení?

Pokud je odpověď na uvedené otázky kladná, můžeme vám nabídnout vedení účetnictví v online účetním softwaru ABRA FlexiBee. Od začátku je koncipován pro provoz v cloudu a díky tomu nabízí uživatelům možnost přistupovat ke svému účetnictví kdykoliv 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Jakožto partnerská účetní kancelář společnosti ABRA Flexi s.r.o, zprostředkováváme svým klientům uživatelský přístup k nejvyšší variantě FlexiBee Premium jen za 295,- Kč měsíčně.

ABRA FlexiBee

Stručné představení FlexiBee
Uživatel má k dispozici dvě rozhraní pro práci se systémem. Zjednodušené webové rozhraní umožňuje připojení k vašemu účetnictví jen s pomocí internetového prohlížeče a hesla. Slouží k vystavování faktur a provádění ostatních jednoduchých operací z kteréhokoliv počítače.

 

Tip. Zkuste si sami vyzkoušet demo verzi webového rozhraní. Otevřete si cloudovou adresu https://demo.flexibee.eu/ a zvolte DEMO.

Plnohodnotné desktopové rozhraní se vám zpřístupní, pokud si nainstalujete klientskou aplikaci programu FlexiBee. Ta zviditelní veškeré funkce systému a je určena pro každodenní používání. Jednotlivým uživatelům lze samozřejmě omezit přístupová práva, takže např. váš zaměstnanec může vystavovat faktury, bez toho aby měl přístup do ostatních částí systému.

 

Tip. Velkou výhodou online účetnictví je možnost snadné spolupráce podnikatele a účetní(ho). Je běžné, že faktury zadává do systému vlastní zaměstnanec podnikatele, příjemky a výdejky zapisuje skladník a tím, že obstarají část prací které bychom jinak museli vykonávat my, docílí ve finále snížení ceny za účetní služby.