Online digitální účetnictví

Online digitální účetnictví
  • Chcete mít přístup ke svému účetnictví odkudkoliv a kdykoliv?
  • Chcete fakturovat online a mít přehled o všech svých dokladech?
  • Je pro vás důležitá okamžitá kontrola úhrad vydaných či přijatých faktur?
  • Nechcete vynakládat investice za pořízení hardwarového a softwarového vybavení?

Řešením je Online účetnictví.

Online vedené účetnictví představuje nejvyšší úroveň spolupráce mezi klientem s účetní firmou a umožňuje klientovi největší přehled a maximální kontrolu nad svým účetnictvím. Online digitální účetnictví v našem provedení rozšiřuje formát digitálního účetnictví o plnohodnotný přístup do programu, ve kterém zpracováváme klientovo účetnictví.

Klientů zajišťujeme online přístup do účetních programů FlexiBee nebo Pohoda. Pojďme si je představit.

ABRA FlexiBee

Účetní software ABRA FlexiBee je od začátku koncipován pro provoz v cloudu a díky tomu nabízí uživatelům možnost přistupovat ke svému účetnictví kdykoliv 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Jakožto partnerská účetní kancelář společnosti ABRA Flexi s.r.o, zprostředkováváme svým klientům uživatelský přístup k nejvyšší variantě FlexiBee Premium za zvýhodněnou cenu.

Webové i desktopové rozhraní

Uživatel má k dispozici dvě rozhraní pro práci se systémem. Šikovné webové rozhraní umožňuje připojení k vašemu účetnictví jen s pomocí internetového prohlížeče a hesla. Slouží k vystavování faktur a provádění ostatních běžných operací z kteréhokoliv počítače. Práce s webovým rozhraním je velmi návyková.

 

Tip. Zkuste si sami vyzkoušet demo verzi webového rozhraní. Otevřete si cloudovou adresu https://demo.flexibee.eu/flexi/demo/

Desktopové rozhraní se vám zpřístupní, pokud si nainstalujete klientskou aplikaci programu FlexiBee. Ta zviditelní veškeré funkce systému a je určena pro každodenní používání. Jednotlivým uživatelům lze samozřejmě omezit přístupová práva, takže např. váš zaměstnanec může vystavovat faktury, bez toho aby měl přístup do ostatních částí systému.

Silné stránky FlexiBee

FlexiBee je velmi silné pokud jde o napojení pomocí API s nejrůznějšími systémy. Lze relativně snadno naprogramovat propojení s eshopem, interním firemním systémem, webovými stránkami aj.

 

Ekonomický systém Pohoda

Ekonomický systém Pohoda je všestranný systém pro vedení účetní, ekonomické, mzdové či majetkové agendy. Jde o nejrozšířenější systém mezi malými a středními podnikateli. Práce s programem je relativně snadná a v Pohodě se dokáže brzy zorientovat i nový uživatel. Pohoda nemá cloudové rozhraní a proto online účtování probíhá s využítím serverů 3-tích stran. Na trhu je široké spektrum firem které nabízejí serverový hosting Pohody. Naše kancelář provozuje vlastní server, na který z kapacitních důvodů umožňuje přístup pouze omezenému počtu zájemců.

Silné stránky POHODY

Pro Pohodu existuje mnoho již hotových doplňků a řešení. Např. již v základní verzi Pohody lze nastavit propojení s rozšířenou eshopovou platformou Shoptet a není třeba nic dokupovat. Pohoda má také velmi silnou podporu a rozsáhlou nápovědu.