Import dokladů šetří vaše peníze

Import dokladů šetří vaše peníze

Internet a nové technologické možnosti nám umožňují zpracovávat vaše účetnictví efektivněji a levněji než dříve.

Doklady, u nichž je možná elektronická výměna, importujeme z vašeho ekonomického systému přímo do našeho účetního programu. Nemusíme je ručně přepisovat. Nejčastěji jde o vydané faktury, přijaté faktury, prodejky, pokladní doklady. Čas strávený zpracováním importovaných dokladů je výrazně nižší, oproti klasickým postupům ručního zápisu dokladu.

Umíme import z Pohody, FlexiBee, online fakturačního systému (fakturyon.cz, iDoklad.cz, iucto.cz, superfaktura.cz, vyfakturuj.cz, fakturoid.cz), z eshopu Shoptet, z kasy Dotykačky. Rovněž dokážeme načíst doklady, které byly exportovány do tabulky MS Excel. Taktéž bankovní výpisy prakticky všech bank zpracováváme automatizovaně, stačí když nám dodáte elektronický výpis z internetového bankovnictví.

Výhody

  • Elektronické zpracování importovaných dokladů je rychlé, levné a odpadá nutnost doklady tisknout. (U přijatých faktur stále potřebujeme kopii dokladu ve formátu pdf, případně oskenovanou verzi, abychom zkontrolovali, že jste doklad zaevidovali správně).

Vliv na cenu

Zaúčtování elektronicky importovaných dokladů podléhá levnější sazbě za zpracování. Podrobnosti viz účetní ceník

Využíváme online účetní software ABRA FlexiBee Používáme ekonomický software Pohoda