Vedení účetnictví a daňové evidence Menu
uctujemeprovas@gmail.com +420 608 782 494

Online účetnictví

Nabízíme i možnost provozovat účetnictví v online režimu u klienta. Na vaší provozovně nainstalujeme kopii účetního programu Pohoda a doklady následně zúčtováváme přes internet na dálku do vašeho systému. Hlavní přínosy jsou tři. Máte plnou kontrolu nad účetnictvím, okamžitý přehled skladových pohybů a do účetního programu může zapisovat přímo váš zaměstnanec.
Vynikající řešení pro firmy, které si část účetní agendy obstarávají sami (typicky jde o skladové pohyby, výdejky, příjemky, vystavování faktur) a vyžadují dohled zkušeného účetního.

Výhody

  • Podnikatel má své účetnictví stále k dispozici a část agendy (typicky skladové ohyby) zapisuje do programu jím pověřený zaměstnanec. V případě potřeby se velmi rychle připojíme a práci zkontrolujeme, poskytneme podporu. Měsíční odměna za zpracování účetnictví je nižší.

Mínusy

  • Je třeba mít odpovídající výpočetní vybavení (počítač, dobré internetové připojení, software Pohoda)

Vliv na cenu

Protože spoustu účetní agendy provádí přímo podnikatel je výsledná cena levnější. Stanoví se individuálně na základě rozdělení úkolů které budete vykonávat Vy a které my. Za mzdovou a daňovou agendu platíte běžnou cenu dle našeho ceníku účetních prací.